Підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки

Кращі студенти радіотехніки України дев’ять років поспіль відвідують гостинне місто Вінницю з метою продемонструвати свої найкращі знання і вміння в цій області знань. Базовим вищим навчальним закладом для організації і проведення олімпіади є Вінницький національний технічний університет (http://vntu.edu.ua/). 4-7 квітня 2017 року у Вінниці відбувалася Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки … Читати далі

Науково-технічна конференція студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених ”Інноваційні технології”

12 -13 квітня 2017 року відбулось засідання секції науково-технічної конференції студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених
”Інноваційні технології”.
В роботі секції взяли участь аспіранти та студенти Національного авіацйного університету.
На засіданні секції обговорювались актуальні питання у сфері розробки та модернізації радіолокаційної техніки, обробки сигналів та даних тощо.

Читати далі

Профорієнтаційна робота з іноземними абітурієнтами

7 квітня 2017 р. в Національному авіаційному університеті відбулася зустріч викладачів кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів з іноземними абітурієнтами.
На зустрічі розглядалися питання, пов’язане з правилами та умовами вступу на навчання за ОС «Бакалавр» за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка» на кафедру АРЕК.
Завідувач кафедри, д.т.н., проф. Васильєв В.М. представив … Читати далі

Запрошуємо на День відкритих дверей Навчально-наукового інституту аеронавігації

Запрошуємо учнів та випускників навчальних закладів на День відкритих дверей Навчально-наукового інституту аеронавігації на кафедру авіаційних радіоелектронних комплексів. День відкритих дверей відбудеться 12 листопада 2016 року об 11.00 і є одним із агітаційних заходів набору студентів у вищі навчальні заклади. Ви матимете можливість ознайомитись з спеціальністю та спеціалізаціями кафедри:

172 … Читати далі

Стипендіальна програма Завтра.UA

З 15 жовтня стартувала подача заявок на участь у стипендіальній програмі
Завтра.UA. Це дуже хороша можливість для студентів 3-6 курсі. Крім
додаткової стипендії, яка з минулого року вже перевищує 1000 грн переможці
отримують багато нових знань і корисних знайомств. Студенти НАУ завжди одні
з найактивніших беруть … Читати далі

Пам’яті ученого, педагога та громадського діяча Володимира Стефановича Новікова

7-го жовтня 2016 року після важкої хвороби на 81-му році помер Заслужений діяч науки і техніки України, заслужений професор НАУ, академік низки галузевих академій, доктор технічних наук, професор кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів Володимир Стефанович Новіков. Пішла з життя яскрава особистість, унікальна постать.
Народився Володимир Стефанович 1 грудня 1935 року … Читати далі

Вітаємо професора Новікова Володимира Стефановича з Ювілеєм!

Колектив кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів щиро вітає професора, доктора технічних наук, професора кафедри Новікова Володимира Стефановича з Ювілеєм.

IMG_1601

З інформацією щодо ювіляра та його вагомим внеском у розвиток Національного … Читати далі

Фото-звіт з Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Проблеми навігації і управління рухом»

23 листопада 2015 року на кафедрі авіаційних радіоелектронних комплексів відбулось засідання секції «Навігація, спостереження та обробка інформації» Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Проблеми навігації і управління рухом».
В роботі секції взяли участь аспіранти та студенти Навчально-наукового інституту Аеронавігації НАУ, НТУУ “КПІ”, інженери ДП “Антонов”.
На засіданні … Читати далі

Конференція Політ 2018

Національний авіаційний університет разом з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ запрошують студентів та молодих учених вітчизняних та закордонних ВНЗ, наукових організацій та установ 3-6 квітня 2018року взяти участь у роботі ХVІІI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”.

Участь у Конференції безкоштовна. За … Читати далі

XV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

Національний авіаційний університет та Інститут аеронавігації запрошують студентів та молодих учених вітчизняних та закордонних ВНЗ, наукових організацій та установ 8-9 квітня 2015 відвідати ХV Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених і студентів “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”.

logopolit15Читати далі