Запрошуємо випускників коледжів на навчання

В Київському коледжі комп’ютерних технологій та економіки 27.06.2018 відбулося урочисте вручення дипломів «Молодший спеціаліст» випускникам коледжу зі спеціальності «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв» за напрямом «Радіотехніка».

Випускників привітав завідувач кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів (АРЕК) НАУ професор Васильєв Володимир Миколайович та запросив їх на навчання на кафедру АРЕК для … Читати далі

Підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки

Кращі студенти радіотехніки України дев’ять років поспіль відвідують гостинне місто Вінницю з метою продемонструвати свої найкращі знання і вміння в цій області знань. Базовим вищим навчальним закладом для організації і проведення олімпіади є Вінницький національний технічний університет (http://vntu.edu.ua/). 4-7 квітня 2017 року у Вінниці відбувалася Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки … Читати далі

Науково-технічна конференція студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених ”Інноваційні технології”

12 -13 квітня 2017 року відбулось засідання секції науково-технічної конференції студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених
”Інноваційні технології”.
В роботі секції взяли участь аспіранти та студенти Національного авіацйного університету.
На засіданні секції обговорювались актуальні питання у сфері розробки та модернізації радіолокаційної техніки, обробки сигналів та даних тощо.

Читати далі

Профорієнтаційна робота з іноземними абітурієнтами

7 квітня 2017 р. в Національному авіаційному університеті відбулася зустріч викладачів кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів з іноземними абітурієнтами.
На зустрічі розглядалися питання, пов’язане з правилами та умовами вступу на навчання за ОС «Бакалавр» за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка» на кафедру АРЕК.
Завідувач кафедри, д.т.н., проф. Васильєв В.М. представив … Читати далі

Запрошуємо на День відкритих дверей Навчально-наукового інституту аеронавігації

Запрошуємо учнів та випускників навчальних закладів на День відкритих дверей Навчально-наукового інституту аеронавігації на кафедру авіаційних радіоелектронних комплексів. День відкритих дверей відбудеться 12 листопада 2016 року об 11.00 і є одним із агітаційних заходів набору студентів у вищі навчальні заклади. Ви матимете можливість ознайомитись з спеціальністю та спеціалізаціями кафедри:

172 … Читати далі

Стипендіальна програма Завтра.UA

З 15 жовтня стартувала подача заявок на участь у стипендіальній програмі
Завтра.UA. Це дуже хороша можливість для студентів 3-6 курсі. Крім
додаткової стипендії, яка з минулого року вже перевищує 1000 грн переможці
отримують багато нових знань і корисних знайомств. Студенти НАУ завжди одні
з найактивніших беруть … Читати далі

Пам’яті ученого, педагога та громадського діяча Володимира Стефановича Новікова

7-го жовтня 2016 року після важкої хвороби на 81-му році помер Заслужений діяч науки і техніки України, заслужений професор НАУ, академік низки галузевих академій, доктор технічних наук, професор кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів Володимир Стефанович Новіков. Пішла з життя яскрава особистість, унікальна постать.
Народився Володимир Стефанович 1 грудня 1935 року … Читати далі

Вітаємо професора Новікова Володимира Стефановича з Ювілеєм!

Колектив кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів щиро вітає професора, доктора технічних наук, професора кафедри Новікова Володимира Стефановича з Ювілеєм.

IMG_1601

З інформацією щодо ювіляра та його вагомим внеском у розвиток Національного … Читати далі

Фото-звіт з Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Проблеми навігації і управління рухом»

23 листопада 2015 року на кафедрі авіаційних радіоелектронних комплексів відбулось засідання секції «Навігація, спостереження та обробка інформації» Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Проблеми навігації і управління рухом».
В роботі секції взяли участь аспіранти та студенти Навчально-наукового інституту Аеронавігації НАУ, НТУУ “КПІ”, інженери ДП “Антонов”.
На засіданні … Читати далі

Конференція Політ 2018

Національний авіаційний університет разом з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ запрошують студентів та молодих учених вітчизняних та закордонних ВНЗ, наукових організацій та установ 3-6 квітня 2018року взяти участь у роботі ХVІІI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”.

Участь у Конференції безкоштовна. За … Читати далі