Екскурсія до науково-виробничого підприємства “Аеротехніка”

8 квітня 2015 р. студенти третього та п’ятого курсів кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів, на чолі з Немтіновим Володимиром Миколайовичем та Зуєвим Олексієм Володимировичем, здійснили ознайомчу екскурсію з технологічними новинками, виробничим процесом та структурою науково-виробничого підприємства “Аеротехніка”.

Читати далі

ХII Міжнародна науково-технічна конференція «АВІА-2015»

Запрошуємо Вас взяти участь у ХII Міжнародній науково-технічній конференції «АВІА-2015», яка відбудеться 28-29 квітня 2015 року в Національному авіаційному університеті.

Мета конференції:
Обговорення науково-технічних досягнень, визначення перспективних напрямків досліджень, організація міжнародного співробітництва в галузі авіаційного транспорту та його інфраструктури, проблеми нової концепції гуманітарної освіти в технічному університеті.
Читати далі

Екскурсія студентів та викладачів кафедри до Державного підприємства “НДІ “Квант””

31 березня студенти 5 та 3 курсу кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів, з ініціативи викладачів кафедри Соломенцева Олександра Васильовича, Хмелька Юрія Михайловича, Зуєва Олексія Володимировича, Осіпчук Аліни Олександрівни та Немтінова Володимира Миколайовича, здійснили ознайомчу екскурсію з технологічними новинками, виробничим процесом та структурою до Державного підприємства “НДІ “Квант””.

Читати далі

День відкритих дверей НАУ

Запрошуємо всіх бажаючих в рамках Дня Відкритих дверей НАУ, який відбудеться 4 квітня 2015 року об 11.00 в актовій залі 1-го корпусу НАУ, зустрітися із керівним складом Інституту аеронавігації. Всі бажаючі матимуть можливість ознайомитись з усіма напрямами підготовки висококваліфікованих фахівців на випускових кафедрах інституту: аеронавігація, радіотехніка, телекомунікації, мікро- та наноелектроніка, … Читати далі

День відкритих дверей Інституту аеронавігації

14 березня 2015 року в Інституті аеронавігації відбувся День відкритих дверей. На захід були запрошені учні загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв Києва та області.

Для абітурієнтів та їх батьків була проведена ознайомлювальна зустріч з адміністрацією інституту та всіма завідувачами випускових кафедр.

Директор ІАН Чепіженко Валерій Іванович розповів абітурієнтам та їх батькам … Читати далі

День відкритих дверей 2015

Кафедра авіаційних радіоелектронних комплексів (АРЕК) запрошує випускників шкіл та коледжів на “День відкритих дверей”, який відбудеться у рамках “Дня відкритих дверей” Інституту аеронавігації НАУ 14 березня 2015 р. о 12 год. в аудиторії 4-201 (корпус № 4).

Захист дипломних проектів та робіт студентами кафедри АРЕК

З 16 по 19 лютого 2015 року на кафедрі авіаційних радіоелектронних комплексів відбувся захист дипломних проектів студентів очної та заочної форми навчання спеціальності “Радіоелектронні пристрої, системи і комплекси” 7.05090103, та дипломних робіт спеціальностей 8.05090102 “Апаратурa радіозв’язку, радіомовлення і телебачення” та 8.05090102 “Радіоелектронні пристрої, системи і комплекси”.

Головою Державної екзаменаційної комісії … Читати далі

Фото-звіт з науково-технічної конференції «Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM».

17 листопада 2014 року на кафедрі авіаційних радіоелектронних комплексів відбулось засідання секції «Системи спостереження та обробки даних» науково-технічної конференції «Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM».

В роботі секції взяли участь провідні науково-педагогічні працівники Інституту аеронавігації НАУ, Одеської національної академії зв’язку, інженери ДП “Антонов”.
Читати далі

День відкритих дверей 2014

15 листопада 2014 року на кафедрі авіаційних радіоелектронних комплексів відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів спеціальності “Радіотехніка”.

На зустрічі з абітурієнтами завідувач кафедри д.т.н., проф. Васильєв В.М.розповів про сучасну концепцію підготовки фахівців у галузі розробки та експлуатації радіоелектронних пристроїв, систем та комплексів, апаратури радіозв’язку, радіомовлення і телебачення.
Абітурієнти відвідали … Читати далі