День відкритих дверей 2014

15 листопада 2014 року на кафедрі авіаційних радіоелектронних комплексів відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів спеціальності “Радіотехніка”.

На зустрічі з абітурієнтами завідувач кафедри д.т.н., проф. Васильєв В.М.розповів про сучасну концепцію підготовки фахівців у галузі розробки та експлуатації радіоелектронних пристроїв, систем та комплексів, апаратури радіозв’язку, радіомовлення і телебачення.
Абітурієнти відвідали навчальні лабораторії: лабораторію систем охоронно-пожежної сигналізації, лабораторію систем радіозв’язку, лабораторію телекомунікаціййних систем, – де провідні викладачі кафедри (доценти Соколов Г.Є., Малецький І.К., Соловйов Д.О.) озноймили їх з сучасними зразками відповідних радіоелектронних систем.