Фото-звіт з науково-технічної конференції «Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM».

17 листопада 2014 року на кафедрі авіаційних радіоелектронних комплексів відбулось засідання секції «Системи спостереження та обробки даних» науково-технічної конференції «Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM».

В роботі секції взяли участь провідні науково-педагогічні працівники Інституту аеронавігації НАУ, Одеської національної академії зв’язку, інженери ДП “Антонов”.
На засіданні секції обговорювались актуальні питання у сфері розробки та модернізації радіолокаційної техніки, обробки сигналів та даних тощо.