День відкритих дверей Інституту аеронавігації

14 березня 2015 року в Інституті аеронавігації відбувся День відкритих дверей. На захід були запрошені учні загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв Києва та області.

Для абітурієнтів та їх батьків була проведена ознайомлювальна зустріч з адміністрацією інституту та всіма завідувачами випускових кафедр.

Директор ІАН Чепіженко Валерій Іванович розповів абітурієнтам та їх батькам про основні напрями роботи Інституту, ознайомив з напрямами та спеціальностями, за якими проводиться підготовка студентів, розповів про перспективи працевлаштування випускників.

По закінченню зустрічі був проведений екскурсійний огляд лабораторій та навчальних аудиторій кафедри авіаційних радіоелектроних комплексів. Всього до кафідри завітав 21 абітурієнт.

sns1sns2sns3sns4sns1sns1sns1