Студенти кафедри стали переможцями Всеукраїнського благодійного конкурсу “Авіатор”

20 березня в київському НАУ та харківському ХАІ підбили підсумки та нагородили переможців всеукраїнського благодійного конкурсу «Авіатор», організованого благодійним фондом «Фонд Бориса Колеснікова».

Церемонії нагородження переможців передували 5 нелегких етапів змагання – тестування з англійської мови, основ авіації і космонавтики, точних наук, написання творчого есе і захист фінальної презентації «Авіація у моєму житті». Фіналістів конкурсу відбирали члени експертного журі, до складу якого увійшли представники провідних організацій та підприємств авіаційної галузі. Підготовкою студентів члени журі залишилися задоволені. На їхню думку, вибір переможців був нелегким.
brg1
Для участі у конкурсі зареєструвалися 2 000 майбутніх авіаторів. До завершального етапу дійшли 200 кращих студентів. Фінал проходив з 16 по 19 березня в Києві та Харкові. Після прослуховування фіналістів було прийнято рішення збільшити квоту переможців. У підсумку з 200 претендентів, замість запланованих ста, переможцями стали 109 студентів. Не залишилися без уваги й інші фіналісти. У якості заохочувального призу Фонд Бориса Колеснікова нагородив їх польотами на авіасимуляторах.

Серед переможців п’ятеро студентів нашої кафедри, у червні вони полетять на знаменитий Міжнародний авіасалон Ле Бурже у Франції. Вітаємо наших студентів, та бажаємо ще більше перемог та звершень!