Ласкаво просимо у НАУ!

4 квітня об 11.00 в Національному авіаційному університеті відбувся день відкритих дверей. Сотні цьогорічних абітурієнтів мали змогу особисто оцінити один з найкращих ВНЗ Києва та отримати відповіді на запитання. Презентація НАУ як гаранта якості та надійності зі світовим визнанням відбулась в актовій залі 1 корпусу.

З промовою та характеристикою Національного авіаційного університету виступив проректор з науково-педагогічної роботи Анатолій Полухін. Він розповів про історію університету, його структуру, підготовку спеціалістів, англомовний проект, доуніверситетську підготовку, конкурсний бал цього року, дав оцінку викладацькому складу, дозвіллю та охороні здоров’я студента НАУ. Далі на запитання абітурієнтів та батьків відповідала відповідальний секретар Приймальної комісії Наталія Ладогубець. Після цього абітурієнти розійшлись по різних інститутах. Там вони мали змогу ширше оцінити роботу університету безпосередньо за спеціальностями, що їх цікавила.