ХII Міжнародна науково-технічна конференція «АВІА-2015»

Запрошуємо Вас взяти участь у ХII Міжнародній науково-технічній конференції «АВІА-2015», яка відбудеться 28-29 квітня 2015 року в Національному авіаційному університеті.

Мета конференції:
Обговорення науково-технічних досягнень, визначення перспективних напрямків досліджень, організація міжнародного співробітництва в галузі авіаційного транспорту та його інфраструктури, проблеми нової концепції гуманітарної освіти в технічному університеті.
avia2015

1. Проректор університету з наукової роботи – Харченко Володимир Петрович
  2. Перший заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування України – Олійник Тарас Іванович
  3. Заступник директора з наукової роботи Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України – Куссуль Наталія Миколаївна «Інформаційні технології супутникового агромоніторингу в контексті міжнародних програм»