Запрошуємо на День відкритих дверей Навчально-наукового інституту аеронавігації

Запрошуємо учнів та випускників навчальних закладів на День відкритих дверей Навчально-наукового інституту аеронавігації на кафедру авіаційних радіоелектронних комплексів. День відкритих дверей відбудеться 12 листопада 2016 року об 11.00 і є одним із агітаційних заходів набору студентів у вищі навчальні заклади. Ви матимете можливість ознайомитись з спеціальністю та спеціалізаціями кафедри:

172 «Телекомунікації та радіотехніка» (Спеціалізації: «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення», «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси»).

Всі охочі також зможуть дізнатися про особливості вступної кампанії 2017 року та відвідати майстер-класи, які будуть організовані провідними викладачами на кафедрах інституту. Зареєструватися на майстер-класи можна за посиланням:

День відкритих дверей відбудеться за адресою:

м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корп. 4, ауд. 201.

За докладнішою інформацією звертайтеся за тел. (044)-406-79-84.

Будемо раді зустрічі з потенційними студентами у стінах Навчально-наукового інституту аеронавігації!

ian_logo-2fcd2719f0dbf384352590015c8464cc9834