Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених”Проблеми навігації і управління рухом” (2013 рік)

З 18 по 20 листопада 2013 р. відбулися засідання секцій Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми навігації і управління рухом, яка поєднала учасників більш ніж з 15 Вузів України на Росії. Доповіді учасників були присвячені актуальним проблемам у галузі радіотехніки, обробки сигналів, організації та управління повітряним рухом, розвитку систем аеронавігаційного обслуговування польотів, актуальним проблемам в області телекомунікацій та захисту інформації, питання мовної підготовки авіаційного персоналу, міжнародні стандарти авіаційної англійської мови, а також їхній вплив на безпеку польотів.