Науково-практичний семінар «Підвищення ефективності радіотехнічного обладнання під час проведення льотних випробувань в ДП «Антонов»»

18.10.2013 р. відбувся науково-практичний семінар «Підвищення ефективності радіотехнічного обладнання під час проведення льотних випробувань в ДП «Антонов». Цей захід був проведений кафедрою авіаційних радіоелектронних комплексів (АРЕК) Інституту аеронавігації НАУ та відділом функціонування аеродрому «Київ-Антонов-2» (м.Гостомель) на базі аеродрому за участю студентів 6 курсу, які проходили аеродромно- полігонну та переддипломну практику на даному підприємстві.
У семінарі прийняли участь та виступили з доповідями завідувач кафедри АРЕК професор Васильєв В.М.; професори: Новіков В.С., Прокопенко І.Г.; доценти: Зуєв О.В., Малецький І.К., а також співробітники підприємства.