Абітурієнтам

Кафедра авіаційних радіоелектронних комплексів здійснює підготовку фахівців за спеціальністю
“ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА”
за спеціалізаціями:
– “Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси”;
– “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”.

Прийом студентів здійснюється як на бюджетній основі, так і на контрактній основі за результатами зовнішнього незалежного тестування. Обов’язкові дисципліни: “Українська мова та література”, “Математика”. Додаткова дисципліна: “Фізика” або “Іноземна мова”.

  • Вартість навчання на контрактній основі у 2017-2018 навчальному році становила:
Бакалавр
Вартість (грн./міс.)
Денна форма навчання
1320
Заочна форма навчання 
792
Магістр
Вартість (грн./міс.)
Денна форма навчання
1608
Заочна форма навчання 
965

У процесі навчання студентів, за підсумками (а також стабільності) їхньої успішності, контрактна форма навчання може бути змінена на бюджетну форму, або навпаки.

На кафедрі АРЕК, починаючи з першого курсу навчання, формується група, у якої всі дисципліни викладаються англійською мовою, що забезпечує додаткову освіту з професійної англійської мови та перспективу кар’єрного росту.

Всі студенти, що успішно виконують навчальну програму англійською мовою, мають можливість проходити практику закордоном з подальшим міжнародним працевлаштуванням.

По закінченню третього курсу студенти мають можливість одержати освіту за іншою обраною спеціальністю в Навчально-науковому інституті неперервної освіти на контрактній основі.

Юнаки призовного віку під час навчання мають можливість пройти підготовку по програмі офіцера запасу на кафедрі військової підготовки.

Дні відкритих дверей: