Для абітурієнтів, які поступають на 1 курс скорочений

На кафедрі АРЕК у 2019 році набір студентів на навчання на перший курс скорочений здійснюється за спеціальністю:
172. «Телекомунікації та радіотехніка»
за двома освітньо-професійними програмами (спеціалізаціями):

      ДЕТАЛЬНІШЕ

 

123

При навчанні за освітньо-професійною програмою (спеціалізацією) “Радіоелектронні пристрої системи та комплекси” студенти можуть вибирати навчання за напрямками:
А – «Авіаційні радіоелектронні системи та комплекси зв’язку, навігації та спостереження»,
Б – «Радіоелектронні системи та комплекси авіаційної безпеки».

 

Cпеціалізації
Коротка анотація до спеціалізацій
172.04 “Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси” За цією спеціалізацією вивчаються принципи побудови та функціонування, проектування та експлуатації радіолокаційних та радіонавігаційних комплексів, систем радіозв’язку, супутникових систем зв’язку та навігації, що застосовуються для забезпечення безпеки польотів та керування повітряним рухом. Також вивчаються радіоелектронні комплекси безпеки, куди входять: системи охоронної сигналізації – відеоспостереження; контролю доступу; охоронного освітлення; передачі сповіщень, системи пожежної сигналізації, а також системи догляду – виявлення зброї; вибухових, наркотичних та радіоактивних речовин.
172.03  “Апаратурa радіозв’язку, радіомовлення і телебачення” Об’єктами вивчання за цією спеціалізацію є різного виду апаратура та системи радіозв’язку, у тому числі мобільного зв’язку, радіозв’язку з рухомими об’єктами, а також системи комутації. Радіомоніторинг та контроль використання радіочастотного ресурсу. Технології мереж доступу в системах електрозв’язку. Системи та комплекси радіомовлення і телебачення, у тому числі цифрові. Супутникові системі зв’язку, передачі даних та телерадіомовлення.

Також долучайтесь до нашого каналу в Телеграм, де ви зможете знайти розклад дзвінків, занять, розклад викладачів та іншу корисну інформацію.

https://t.me/nauarec

Завантажити Програми вступних випробувань за спеціалізацією “Радіоелектронні пристої, системи та комплекси”

Завантажити Програми вступних випробувань за спеціалізацією “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Завантажити Графік вступних випобувань на 1 скорочений курс