Участь в міжнародних програмах

Національний авіаційний університет, зокрема Інститут аеронавігації, приймає участь у багатьох міжнародних проектах та програмах. Серед найбільш масштабних слід виділити наступні.

Tempus
Tempus — це програма зовнішньої допомоги Європейського Союзу. Її мета – сприяти модернізації системи вищої освіти у країнах-партнерах (країнах-сусідах) ЄС через активізацію співпраці між вищими навчальними закладами країн-членів ЄС та країн-партнерів. Програма Tempus надає фінансування з метою заохочення взаємодії та збалансованого співробітництва між вищими навчальним закладами у країнах-партнерах та в країнах-членах Європейського Союзу. Програма щорічна конкурсна, тобто надання грантів здійснюється на основі участі в конкурсах (Calls for proposals) і багаторівневої оцінки поданих у встановленому форматі заявок.
www.tempus.org.ua

Еразмус Мундус
Еразмус Мундус (англ. Erasmus Mundus) — програма студентського обміну, створена Європейським союзом з метою підвищення мобільності європейських студентів, і підвищення якості вищої освіти за рахунок фінансування академічної кооперації між Європою та рештою світу. На відміну від програми Еразмус, Еразмус Мундус доступний не тільки європейцям.
Програма реалізується за трьома основними напрямками:
Спільні магістерські та докторські програми, що передбачають стипендіальну підтримку

Партнерство університетів
Підвищення привабливості європейської вищої освіти
Щорічно програма фінансує освіту певної кількості студентів. Гранти та стипендії можуть частково або повністю покривати вартість навчання, медичного страхового поліса, проживання та перельоту в приймаючу країну.
У програмі можуть брати участь студенти бакалаври, магістри, аспіранти та викладачі.
http://www.eeas.europa.eu/

7th Research Framework Programme (FP7)
З 1984 року, дослідницькі та інноваційні організації в ЄС згрупувалися в одну велику програму під назвою Framework Programme (FP). Науково-дослідні програми в рамках ЄС є основними фінансовими та правовими інструментами для реалізації Європейського дослідницького простору (ERA).

http://www.cordis.europa.eu/
EWENT
EWENT (East-West European Network on higher Technical education) – це програма, яку можна розглядати як елемент спільного співробітництва та партнерства між Східною та Західною Європою. Проект спрямований в основному на запуск дослідницької та освітньої мережі, що включає багато вузів з країн Європейського Союзу, Білорусі, Молдови та України. Проект EWENT був обраний під Erasmus Mundus Дія II, яка управляє стипендіальною програмою, що фінансується Європейською комісією. Програма EWENT орієнтована на дослідження в технічній і технологічних областях. Мета програми полягає у сприянні обміну знаннями і навичками між людьми на рівні вищої освіти.
Крім цього, є можливість он-лайн навчання:
Безкоштовне дистанційне навчання в Національному Відкритому Університеті «ИНТУИТ» — це зручний спосіб отримання знань, які допоможуть вам отримати нову роботу і зайняти більш високу посаду.
НВУ «ИНТУИТ» представляє програми дистанційного навчання:
– вищої освіти,
– другої вищої освіти,
– професійної перепідготовки,
– підвищення кваліфікації,
– 528 безкоштовних навчальних курсів,
– 166 відеокурсів,
– 31 сертифікація,
– 25 курсів від Академії Intel,
– 101 курс від Академії Майкрософт.
http:// www.intuit.ru

Coursera — це проект, що об’єднав навколо себе найкращі світові вищі навчальні заклади. Професори Вашинтонзького, Мінесотського, Мічеганського, Тайванського, Пекінського та інших провідних ВНЗ із радістю безкоштовно проводять курси он-лайн освіти для студентів із усього світу. Відтепер і Ви можете отримати додаткові знання від провідних світових фахівців он-лайн і зовсім безкоштовно. Для цього реєструйтесь та обирайте курс.
http://www.coursera.org