Міжнародний авіасалон Le Bourget Paris Air Show 2015

19 червня 2015 року студенти кафедри АРЕК, переможці конкурсу “Авіатор”, відвідали міжнародний авіасалон Le Bourget Paris Air Show 2015 та ознайомились з останніми досягненнями авіапрому і побачили незабутнє авіашоу. Наша делегація відвідала авіасалон в так званий бізнес-день, під час якого ознайомилася з досягненнями компаній Airbus, Boeing, Bombardier, Dassault Aviation, а також ГК «Антонов» і його новинкою, літаком АН-178.

Приємним доповненням до відвідування авіафоруму Ле Бурже стала поїздка в Діснейленд, а також екскурсія по Парижу і урочиста вечеря на кораблі де студенти двох найбільших авіаційних вузів НАУ та ХАІ мали можливість поспілкуватись, обмінятись досвідом та контактами, ну і звісно ж завести нових друзів.